O nas

Jesteśmy rodzinną firmą czarterową. Czarterem jachtów w Węgorzewie zajmujemy się od 2001 roku  i dobrze rozumiemy wyjątkowość miejsca, jakim są Mazury. Dla nas liczy się Twoje zadowolenie, idące w parze z szacunkiem dla tutejszej przyrody. Najbardziej cieszy nas widok uśmiechniętych Gości, którzy wracają do nas po udanym rejsie i też nie rzadko w kolejnym sezonie. Oferujemy różne typy jachtów jednak naszą specjalnością jest czarter jachtów bez patentu. Zobacz co nas charakteryzuje.

Doświadczenie

Czarterujemy jachty już od 18 lat. Wiemy, czego oczekują nasi Goście, bo sami jesteśmy żeglarzami i miłośnikami Mazur. Lubimy też popływać spacerowymi jachtami motorowymi i zaszyć się w jakimś małym porcie albo stanąć gdzieś na dziko. Czasem nawet jedna noc na jachcie, w otoczeniu przyrody dostarcza nam sporo relaksu i ładuje akumulatory. To właśnie miłość do natury, jezior i poznawania Mazur sprawia, że czarter jachtów motorowych, które znajdują się w naszej ofercie, to coś więcej jak zwykły pomysł na spędzenie czasu nad wodą. Bardzo ważne jest dla nas dobre samopoczucie naszych Gości już od pierwszych minut rejsu. U nas możesz liczyć na dobrą radę i rzetelne przygotowanie jachtu do podróży. Z nami odkryjecie, że czarter jachtu to najlepszy sposób na aktywne zwiedzanie mazurskich jezior.

Wysoki standard

Każdy jacht przed podróżą sprawdzamy pod względem technicznym i starannie czyścimy. Wszystkie nasze jednostki są nowoczesne, zapewniają Tobie i załodze maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. Dużą wagę przykładamy także do wydawania jachtów i kompleksowego informowania Was o najistotniejszych aspektach dotyczących jachtu i żeglugi. Chcemy żebyście czuli się w pełni doinformowani i przygotowani do wypłynięcia. Jeśli tylko zechcecie, szkolenie z obsługi jachtu obejmować będzie także pływanie po kanale i ćwiczenie manewrów portowych pod okiem naszego sternika. Dbamy o to, żebyście do nas wracali, a wynajem jachtu na Mazurach stał się Waszym ulubionym sposobem na spędzanie urlopu. Mamy już stałą grupę osób, które kilka czy nawet kilkanaście lat temu zakochały się w Mazurach i tej formy spędzania urlopu i co sezon do nas wracają.

Natura

czarter-jachtow-bez-patentu-certyfikatMazury to niezwykłe miejsce. Setki jezior, dzika przyroda i zapierające dech w piersiach widoki. Raj dla żeglarzy, wędkarzy, motorowodniaków, miłośników jazdy rowerowej czy wspinaczki.Tak rozległej krainy jezior, umożliwiającej uprawianie turystyki wodnej, a równocześnie tak urozmaiconej i nadal dzikiej przyrody, nie ma żaden europejski kraj. Czarter jachtów to niezwykłe ułatwienie w odkrywaniu ciekawych miejsc na Mazurach. Nawet jeśli myślicie, że znacie Mazury, zachęcamy do odkrywania nowych miejsc, których tutaj nie brakuje. Pamiętajcie o bezwzględnym szanowaniu przyrody, by mogła zachwycać nie tylko nas, ale i kolejne pokolenia. Ponadto działalność naszej firmy została doceniona i otrzymaliśmy certyfikat „Produkt Warmia Mazury”.

 

Duży wybór – czarter jachtów bez patentu

Jeśli nie macie doświadczenia w prowadzeniu jachtów i zastanawiacie się jaki jacht wybrać na pierwszy rejs i czy sterowanie jachtem bez doświadczenia jest bezpieczne? Wszystkie nasze jachty wyposażone są w stery strumieniowe znacznie ułatwiające wszelkie manewry. Oferujemy kilka jachtów, które doskonale nadają się na pierwszy rejs. Jachty mniejsze (komfortowe dla 2-4 osób) Sunhorse 25, Marim 23, Laguna 700. Jachty nieco większe, ale nadal wygodne w prowadzeniu – Nautika 830 oraz Futura 860. Oferujemy także kilka duże, spacerowe jachty motorowe, odpowiednie na drugi, trzeci rejs, dla sterników z już jakimś doświadczeniem w prowadzeniu jachtu motorowego, zaliczamy do nich takie jednostki jak: Futura 36, Nautiner 38, Nautiner 40, Nautika 1300, Platinum 989 czy Platinum 989 z rowerami, Futura 40 a także ten jacht w wersji z małą łódką wiosłową oraz absolutny hit, który znajdziecie tylko u nas czarter jachtu Futura 40 ze skuterem. Do żadnego z nich nie wymagamy uprawnień, wszystkie dostępne są w opcji „czarter jachtów bez patentu”.

Oferujemy także czarter jachtów żaglowych, świetnie wyposażone w regatowy osprzęt i wiele udogodnień trzy jachty Antila 33.

Dla osób szukających mocnych wrażeń i adrenaliny oferujemy wynajem szybkiej motorówki 115 KM. Wodne sporty ekstremalne to świetny pomysł na szalony weekend na Mazurach. Jacht ten przystosowany jest do ciągnięcia narciarza, wakeboardzisty, kół czy banana.

Nowość – pływające domy na wodzie 

I jeszcze nowość w naszej ofercie, o której musimy wspomnieć to czarter domów na wodzie. Tak jest, bardzo komfortowo urządzone domy na wodzie, popularne na zachodzie, na Mazurach są absolutnym hitem. Wynajem domów pływających odbywa się w dwóch opcjach – pobytu stacjonarnego w jednym miejscu oraz opcji pobytu rotacyjnego, kiedy podczas Waszego 7-dniowego pobytu nasz sternik trzykrotnie przeprowadzi wraz z Wami dom w inne miejsce. Ponadto mieszkając w domu na wodzie zaplanowaliśmy dla Was kilka dodatkowych atrakcji, żebyście jeszcze aktywniej mogli spędzić urlop na Mazurach. 

Zapraszamy! Chętnie pomożemy w wyborze jachtu i przygotowaniu się do rejsu! Z nami odkryjesz, że czarter jachtów bez patentu to świetny sposób na spędzenie wspaniałych, rodzinnych wakacji.