Lista jachtów

Jachty Topiko

Domy na wodzie

Domy na wodzie to absolutny hit i nowość na Mazurach. Oferujemy Państwu nocleg w komfortowo wyposażonych, pływających domach na wodzie. Nasze domy La Mare 1100 Shafran to świetne miejsce na nocleg na Mazurach. Teraz możesz być bardzo blisko natury, nie rezygnując z luksusowych warunków mieszkania.

 

 

Domy na wodzie

Noclegi w domu na wodzie. Bogate wyposażenie, piękne wykończenie wnętrza domu na wodzie oraz bliskość mazurskiej przyrody sprawi, że odprężysz się jak nigdy dotąd i zapomnisz o codziennych obowiązkach. Wynajem domu na wodzie to propozycja dla osób, które szukają odpoczynku w wysokim komforcie a równocześnie bardzo blisko natury.

Wyposażenie jachtu:
  • 6 - 6
  • 2 - Zamykane kabiny
  • 2 x 15KM - Moc silnika
  • Zaburtowy
  • Ogrzewanie
  • Ciepła woda
  • Pokład słoneczny

Zobacz więcej

Domy na wodzie – wynajem na Mazurach

Domy na wodzie to absolutny hit i nowość na Mazurach. Oferujemy Państwu noclegi w domach na wodzie. Nasze domy La Mare 1100 Shafran to świetny pomysł na nocleg na Mazurach. Teraz możesz być bardzo blisko natury, nie rezygnując z luksusowych warunków mieszkania. Domki oferują miejsce noclegowe nawet dla 6 osób (dwie zamykane sypialnie dwuosobowe i rozkładana sofa w salonie). Wynajem domu na wodzie na Mazurach świetnie sprawdzi się podczas urlopu ze znajomymi lub rodzinnych wakacji. Domy zacumowane są w trzech pięknych, mazurskich portach – świetnie przygotowany dla rodzin z dziećmi port przy hotelu Ognisty Ptak, zaciszny, spokojny, nieduży Port Trygort oraz imprezowy Port Sztynort.

Ile kosztuje wynajęcie domu na wodzie na Mazurach? Noclegi w domu na wodzie – cena i okres wynajęcia.

Domy najchętniej wynajmujemy w zmianach tygodniowych co piątek, ale jeśli ten termin Wam nie odpowiada, napiszcie do nas, może mamy jeszcze coś wolnego w dogodnym dla Was okresie. Ceny zależne są od terminu w jakim chcesz wynająć pływający dom, zaczynają się już od 400 zł/dobę. Zapraszamy, już wielu naszych Gości przekonało się, że noclegi w domach na wodzie są świetną alternatywą dla pobytu w pensjonacie czy hotelu. Tu możesz sprawdzić pełny cennik wynajęcia domów na wodzie.

Bądźmy w kontacie — zapisz się na newsletter!

W newsletterze szybsze infromacje o promocjach, zniżki oraz informacje o nowych jachtach.