Lista jachtów

Jachty Topiko

Jachty żaglowe

Oferujemy czarter jachtów żaglowych na Mazurach. Obecnie posiadamy trzy identyczne jachty Antila 33, bardzo komfortowe a dodatkowo wyposażone w regatowy osprzęt. Nasza wersja Antili 33 spodoba się osobom, które cenią sobie wysoki komfort żeglugi, przebywania na jachcie i bogate wyposażenie.

Jachty żaglowe

Antila 33 to jeden z największych jachtów żaglowych na Mazurach. Nasza wersja jachtu Antila 33 została wzbogacona o osprzęt regatowy m.in. żagle laminatowo-membranowe, kabestan elektryczny, składaną śrubę napędową czy dodatkowy żagiel Code Zero. Jeśli interesuje Cię czarter dużego jachtu z wygodną i bogato wyposażoną częścią mieszkalną, a jednocześnie wyposażonego w sprzęt, który sprawia że żeglowanie jest wygodne, bezpieczne i przyjemne – wynajem tego jachtu spełni Twoje oczekiwania. W ofercie aż 3 takie same jednostki!

Wyposażenie jachtu:
  • 10 - Ilość osób
  • 3 - Zamykane kabiny
  • Wymagany patent żeglarski
  • 21 KM - Moc silnika
  • Ster strumieniowy - 1
  • Stacjonarny
  • Ogrzewanie
  • Ciepła woda
  • Echosonda

Zobacz więcej

Czarter jachtów żaglowych

Czarter jachtu Antila 33 polecamy także doświadczonym żeglarzom, którzy w pełni będą mogli skorzystać z możliwości jakie daje ten jacht. Do dyspozycji mają m.in. składaną śrubę napędową, zmniejszającą opór podczas płynięcia i dodatkowy żagiel Code Zero. Ponadto jeśli interesuje Cię czarter jachtów żaglowych dla osób niepełnosprawnych to świetnie, że nas znalazłeś! Nasza Antila 33 wyposażona jest w liczne udogodnienia m.in. szeroki trap umożliwiający wjazd na jacht wózka inwalidzkiego, składane koła sterowe, fok samohalsujący, elektryczny kabestan, pasy bezpieczeństwa i wiele innych.

Antila 33 – czarter, czyli dlaczego warto wybrać właśnie ten jacht.

Antila 33 to jeden z największych jachtów żaglowych pływających po Mazurach. Jacht ma wygodną i bogato wyposażoną część mieszkalną. Poruszanie się po wnętrzu jest bardzo przyjemne, zapewnia wysokość stania w kabinie (190 cm). Na jachcie może pływać i nocować nawet 10-osobowa załoga. Wnętrze podzielone jest na trzy zamykane sypialnie dwuosobowe oraz salon z rozkładanym spaniem dla 4 osób, po dwie z każdej strony, przedzielone stołem. Na jachcie jest także toaleta z morskim WC, zlewem oraz kabiną prysznicową z ciepłą wodą. Oczywiście nie zabrakło też kuchni, w pełni wyposażona umożliwia przygotowanie posiłków na jachcie.

Żeglarze docenią z pewnością regatowe możliwości jachtu i wszelkie udogodnienia sprzętowe jakie zostały na nim zastosowane. Charakterystyczne dla modelu Antila 33 są żagle o dużej powierzchni, my poszliśmy krok dalej i żagle na naszej wersji tych jachtów są laminatowo-membranowe, dzięki czemu jacht potrafi osiągnąć duże prędkości.

Dlatego jeśli interesuje Cię bogato wyposażona Antila 33 czarter tego jachtu w Topiko to świetny pomysł. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, zdjęciami i pełnym wyposażeniem. Tutaj