Topiko Czarter
Topiko

Antila 33

Tą wersję jachtu Antila 33 można wynająć z regatowym wyposażeniem. Na jachcie może żeglować i nocować nawet 10 osób - trzy zamykane kabiny dwuosobowe oraz salon z telewizorem, dużym stołem i rozkładanymi kojami dla czterech osób.Charakterystyka jachtu

Antila 33 to jeden z największych jachtów żaglowych na Mazurach. Jeśli interesuje Cię czarter jachtu Antila 33 z wygodną i bogato wyposażoną częścią mieszkalną, a jednocześnie wyposażonego w sprzęt, który sprawia że żeglowanie jest wygodne, bezpieczne i przyjemne – czarter Antili 33 spełni Twoje oczekiwania. Co ważne, oferowany przez nas jacht Antila 33 został wzbogacony o osprzęt regatowy! Oferowany przez nas jacht jest 10-osobowy, posiada trzy zamykane kabiny dwuosobowe oraz salon z telewizorem, dużym stołem i rozkładanymi kojami dla czterech osób. W ofercie mamy aż trzy identycznie wyposażone jachty Antila 33. 

Wnętrze jachtu Antila 33

Zamykane kabiny wyposażono w przedsionek, pojemną szafę oraz wygodną, dwuosobową koje. Ponadto na jachcie jest aneks kuchenny z kuchenką gazową, lodówką elektryczną, zlewem oraz wyposażeniem potrzebnym do przygotowania posiłków (naczynia, sztućce).  Ciekawe rozwiązanie zastosowano także w kuchennej baterii, gdzie macie do wyboru zaburtową wodę jeziorną lub „kranówkę” ze zbiornika. Na jachcie jest także toaleta z wydzieloną kabiną prysznicową, zlewem i WC morskim ze zbiornikiem. Wnętrze jachtu oświetlone jest listwami ledowymi, sporym udogodnieniem są także gniazdka 230V i 12V umieszczone w każdej koi, przydadzą się np. do ładowania telefonów.

Coś co ucieszy sterników

Manewry portowe znacznie ułatwia zamontowany na dziobie ster strumieniowy oraz umiejscowione obok siebie dwa koła sterowe, dzięki czemu sternik może kierować jachtem siedząc na prawej lub na lewej burcie. Możliwość złożenia kół sterowych zapewnia dużą przestrzeń w kokpicie co umożliwia wjazd wózka inwalidzkiego po szerokim, rozkładanym trapie, dzięki temu i innym udogodnieniom czarter jachtu Antila 33 polecamy także osobom niepełnosprawnym.

Jacht został wzbogacony o wyposażenie podwyższające jakość przyjemnego żeglowania (żagle laminatowo-membranowe, square top z możliwością trymowania liku dolnego, fok samohalsujący z możliwością zamiany na foka standardowego, świetnie radzący sobie przy słabych wiatrach dodatkowy żagiel Code 0, szprycbuda i dwufunkcyjne bimini, ster strumieniowy, ploter map elektronicznych z wiatromierzem, elektryczny kabestan. Ponadto na tej wersji Antili 33 zastosowano dwustopniowy system szybkiego refowania grota, dwubiegową talię grota i system bardzo wygodnej obsługi fałów płetwy sterowej.

Antila 33 z regatowy osprzętem

Czarter Antili 33 z naszym wyposażeniem spodoba się osobom o regatowym zacięciu. Na jachcie zastosowano udogodnienia zmniejszające opór płynącego jachtu m.in. składana śruba napędowa, maskownica otworów steru strumieniowego i dno jachtu pomalowane farbą antyporostową. Jednak znaczenie przy pływaniu mają oczywiście żagle. W naszej wersji Antili 33 zastosowaliśmy typowo regatowe, bardzo mocne a przy tym stosunkowo lekkie, laminatowo-membranowe żagle z włóknami kevlarowymi. Poza grotem o powierzchni 31,5 m2 mamy do wyboru fok standardowy (polecany do regatowego pływania) lub prawie bezobsługowy, umieszczony na szynie fok samohalsujący ułatwiający żeglugę. Wybierając opcję standardową otrzymacie czarter jachtu Antila 33 z fokiem samohalsującym. Ponadto możecie u nas wynająć  dodatkowy żagiel Code Zero o powierzchni 50,9 m2! Ten żagiel może rozpędzić jacht do nieprawdopodobnych prędkości, ale też dzięki niemu będziecie mogli żeglować nawet przy bardzo słabym wietrze. Zobacz film prezentujący wyposażenie jachtu.

Komfortowy jacht dla każdego

Oczywiście nie znaczy to że wynajęcie jachtu Antila 33 z regatowym wyposażeniem wiąże się z koniecznością szybkiego pływania. Można żeglować na standardowym ożaglowaniu lub na żaglach zrefowanych (system szybkiego refowania grota i foka), co też z pewnością zapewni Wam bardzo przyjemnie spędzony urlop na jachcie na Mazurach. Zadbaliśmy o to aby czarter jachtu Antila 33 był przede wszystkim bezpieczny i odpowiedni także dla osób starszych, niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi. W kokpicie znajdziecie pasy bezpieczeństwa i bardzo wygodne w użyciu pneumatyczne, samopompujące kamizelki ratunkowe. Zapraszamy!

Czytaj więcej
Kliknij, aby przybliżyć

Kluczowe cechy jachtu

Wyposażenie jachtu

Wyposażenie
ster strumieniowy 1
Fok samohalsujący tak
Kabestan elektryczny 1
Możliwość kładzenia masztu bez odpinania bomu tak
bardzo wygodna obsługa fałów płetwy sterowej tak
przetwornica napięcia 12V-230V
Akumulatory żelowe 100 Ah x 4
Ładowarka akumulatorów tak
separator baterii pracujący silnik ładuje wszystkie akumulatory na jachcie
wskaźnik naładowania akumulatorów tak
wskaźniki poziomu cieczy tak
wygodne zamykane kabiny 3
rozkładane w łatwy sposób koje w mesie 2
toaleta elektryczna ze zbiornikiem na fekalia
kabina prysznicowa z ciepłą wodą tak
instalacja wody zimnej i ciepłej tak
lodówka elektryczna
kuchenka gazowa
ogrzewanie Webasto DIESEL
radio CD/MP3 + głośniki na zewnątrz
Czytaj więcej

Dane techniczne jachtu

Specyfikacja techniczna
ilość koi 3x2 + 2x2
rok budowy 2019
silnik stacjonarny 21KM DIESEL
długość 9,99m
szerokość 3,24m
wysokość w kabinie 1,90m
zbiornik na wodę 170 L
zbiornik na olej napędowy 60 L
zbiornik na fekalia 100 L
zanurzenie min. 0,45m
zanurzenie max. 1,80m

Filmy


Cennik

Termin 15.04 29.04 29.04 3.05 3.05 03.06 03.06 10.06 10.06 1.07 1.07 15.07 15.07 19.08 19.08 2.09 2.09 1.10
Cena 600 900 700 850 750 800 1000 800 700

Co jest w cenie wynajmu, rabaty i inne ważne informacje? Kliknij poniżej.

Szczegółowe informacje

Formularz rezerwacji