Topiko Czarter
Topiko

Aquasun 34 Sedan

Nowość na rynku, nowoczesny jacht z otwieranym dachem! Czarter jachtu Nikhen Aquasun 34 Sedan to propozycja urlopy dla 4 osób w olbrzymim komforcie.Charakterystyka jachtu

Nowość na Mazurach – Czarter jachtu Aquasun 34 Sedan. Nowoczesny jacht z otwieranym dachem! Elegancka i zgrabna sylwetka, duży komfort użytkowania oraz przemyślana przestrzeń mieszkalna. Jacht zapewnia możliwość bardzo komfortowego noclegu dla 4 osób – 2 kabiny z podwójnym, dwuosobowym łóżkiem. Dodatkowo w mesie po rozłożeniu sofy możliwy jest nocleg dla 2 osób. W wersji Sedan rufa jachtu to luksusowy, duży taras, który w całości można zamknąć bimini.

 

Jacht Nikhen Aquasun 34 Sedan podzielony jest na część dzienną, mieszkalną do wspólnego spędzania czasu z załogą oraz część nocną, sypialnianą umieszczoną pod pokładem.

W części dziennej do dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia z lodówką elektryczną i kuchenką gazową oraz salon/jadalnia z dużą kanapą. Dodatkowo po odchyleniu części kanapy tworzy się siedzisko dla osoby, która chce towarzyszyć sternikowi siedząc obok niego. Rozkładana kanapa w salonie może też służyć jako miejsce noclegu dla dodatkowych 2 osób. Stanowisko sternika ma regulowany fotel umożliwiający wygodne prowadzenie jachtu w pozycji siedzącej jak i stojącej. Jacht posiada dwa stery strumieniowe – rufowy i dziobowy, a Czarter jachtu Nikhen Aquasun 34 Sedan możliwy jest bez uprawnień jednak polecamy go doświadczonym sternikom.

Jacht przeznaczony jest nawet dla 6-osobowej załogi, jednak pełny komfort osiągany jest przy 4 osobach. Pod pokładem jachtu Nikhen Aquasun 34 Sedan znajdziemy dwie sypialnie. Sypialnia dziobowa z dużym trójkątnym, dwuosobowym łóżkiem oraz licznymi szafkami i kabina środkowa z rozkładanymi materacami zapewniająca wygodny nocleg dla dwóch osób. Łazienka na jachcie wyposażona jest w toaletę morską, zlew i prysznic z ciepłą wodą.

Wielkim atutem tego jachtu i rozwiązaniem bardzo rzadko spotykanym wśród jachtów wynajmowanych na Mazurach jest dach, który można niemal całkowicie otworzyć i cieszyć się słonecznymi dniami. Aquasun 34 Sedan ma także dziobowy pokład słoneczny.

Jeśli interesuje Cię wynajem Houseboata na Mazurach z otwieranym dachem i nowoczesnym wyposażeniem czarter jachtu Aquasun 34 będzie świetnym wyborem. Jacht jest obecnie wykańczany, zostanie zwodowany w 2021 i może nieznacznie się różnić np. kolorem materacy.

Czytaj więcej
Kliknij, aby przybliżyć

Kluczowe cechy jachtu

Wyposażenie jachtu

Wyposażenie
silnik stacjonarny 57 KM Yanmar
ster strumieniowy 2
instalacja elektryczna 12V/230V
ogrzewanie Webasto DIESEL
instalacja wody pitnej ciepła i zimna
lodówka elektryczna
kuchenka gazowa tak
radio USB/MP3
kabina WC z prysznicem z ciepłą wodą 1
toaleta morska ze zbiornikiem
bimini tak
echosonda z mapą WJM
bateria słoneczna tak
Czytaj więcej

Dane techniczne jachtu

Specyfikacja techniczna
ilość koi 4+2
długość 10,3m
szerokość 3,2m
zanurzenie 0,8m
max. wysokość w kabinie 1,85m
zbiornik oleju napędowego 140 l
zbiornik wody 200 l
zbiornik nieczystości 300 l

Cennik

Termin
Cena 800 900 800 1100 1000 1100 1400 1150 850

Co jest w cenie wynajmu, rabaty i inne ważne informacje? Kliknij poniżej.

Szczegółowe informacje

Formularz rezerwacji