Lista jachtów

Jachty Topiko

Domy na wodzie

 

 

 

Domy na wodzie

Oferujemy domki na wodzie Mazury. Bogate wyposażenie, piękne wykończenie wnętrza domu na wodzie oraz bliskość mazurskiej przyrody sprawi, że odprężysz się jak nigdy dotąd i zapomnisz o codziennych obowiązkach. Wynajem domu na wodzie to propozycja dla osób, które szukają odpoczynku w wysokim komforcie a równocześnie bardzo blisko natury. Wynajmując domek na wodzie będziesz jeszcze bliżej mazurskiej przyrody niż mieszkając w domku nad jeziorem.

Wyposażenie jachtu:
  • 6 - 6
  • 2 - Zamykane kabiny
  • - Moc silnika
  • Zaburtowy
  • Ogrzewanie
  • Ciepła woda

Zobacz więcej

Polecamy urlop w komfortowo wyposażonym domku na wodzie na Mazurach. Teraz możesz być bardzo blisko natury, nie rezygnując z komfortowych warunków mieszkania. Wynajmując domek na wodzie możesz być jeszcze bliżej natury i mazurskiej przyrody niż wybierając domki nad jeziorem na Mazurach. Nocleg w domu na wodzie to świetny pomysł na urlop ze znajomymi lub rodzinny wypoczynek dla max. 6 osób. Domy wynajmujemy w pobycie stacjonarnym, bez możliwości pływania domem. Imprezowo czy w ciszy i spokoju? – wybierz jedno z pięknych mazurskich miejsc! Domy zacumowane są w pięknych, mazurskich portach – świetnie przygotowany dla rodzin z dziećmi port przy hotelu Ognisty Ptak na jeziorze Święcajty oraz zaciszny, spokojny, nieduży Port Trygort na jeziorze Przystań. Model naszych domków to La Mare 1100 Shafran.

Domki na wodzie na Mazurach – wyposażenie

Domki wyposażone są w dwie zamykane sypialnie dwuosobowe, salon z rozkładaną sofą, dobrze wyposażoną kuchnię i toaletę z WC i prysznicem. Dodatkowo w domu są aż trzy tarasy, w tym jeden na dachu! W naszym domu na wodzie może mieszkać nawet 6 osób. Wynajem domu na wodzie na Mazurach świetnie sprawdzi się podczas urlopu ze znajomymi lub rodzinnych wakacji.

Ile kosztuje urlop w domku na wodzie na Mazurach? Noclegi w domu na wodzie – cena.

Ceny zależne są od terminu w jakim chcesz wynająć domek na wodzie, zaczynają się już od 440 zł/doba za max. 6 0sób. Działamy od maja do września, a minimalny okres wynajęcia to 4 doby. Akceptujemy zwierzęta domowe, nie realizujemy bonów turystycznych. Już wielu naszych Gości przekonało się, że nocleg w domu na wodzie jest świetną alternatywą dla pobytu w pensjonacie czy hotelu, a nawet dla mieszkania w domku nad jeziorem na Mazurach.  Tu możesz sprawdzić pełny cennik wynajęcia domów na wodzie.