Topiko Czarter
Topiko

Futura 40 z małą łódką i atrakcjami dla dzieci

Duża przestrzeń na pokładach zewnętrznych, flybridge i przestronne sypialnie zapewnią doskonały wypoczynek dla całej załogi. Dodatkowej rozrywki dostarczy umieszczona na platformie rufowej łódka motorowa wraz z wyposażeniem wędkarskim i atrakcjami dla dzieci.

Charakterystyka jachtu

Czarter Jachtu Futura 40 to idealna propozycja dla osób, które w dużym komforcie i na pięknym, doskonale wyposażonym jachcie chcą spędzić urlop na Mazurach z rodziną lub grupą znajomych. Ten jacht dodatkowo wyposażony jest w małą łódkę rekreacyjno – wędkarską, z której możesz skorzystać w każdej chwili rejsu (szczegóły po rozwinięciu tekstu „zobacz więcej”). Futura 40 ma 8 miejsc noclegowych – wnętrze jachtu wyposażone jest w trzy, ogrzewane, dwuosobowe, bardzo przestronne kabiny. Każda kabina ma własną łazienkę wyposażoną w WC morskie i prysznic z ciepłą wodą. Dwa dodatkowe miejsca noclegowe znajdują się w mesie. Ogromnym atutem jachtu Futura 40 jest flybridge, czyli drugie stanowisko sternika znajdujące się na dachu jachtu.

Jacht jest bardzo stabilny i bezpieczny, wyposażony w dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy), dzięki czemu manewrowanie tym jachtem jest znacznie ułatwione i możliwy jest czarter jachtu bez patentu, jednak ze względu na gabaryty jachtu polecamy czarter sternikom z choć podstawowym doświadczeniem w prowadzeniu jachtów motorowych. Przed wypłynięciem przeprowadzamy szkolenie z obsługi jachtu.

Uwaga! Jedyny taki jacht na Mazurach. Nasz jacht Futura 40 wyposażony jest w system mocowania małej łódki rekreacyjno – wędkarskiej. Platforma rufowa jest specjalnie przystosowana do mocowania i przewożenia czteroosobowej łódki, która znajduje się na stałym wyposażeniu jachtu.  W każdej chwili rejsu możecie zwodować i cie­szyć się wędkowaniem, nurkowaniem lub skorzystać z atrakcji wodnych jakie zaplanowaliśmy dla dzieci i dorosłych ponieważ wyposażyliśmy jacht w potrzebny do tego celu osprzęt.  Poniżej znajdziecie szcze­góły, a  jeśli chcecie zaznać jeszcze więcej  adrenaliny i ktoś z Waszej załogi posiada patent motorowodny zapraszamy też do zapoznania się z propozycją wynajęcia jachtu futura 40 ze skuterem (link).

Futura 40 – najwyższy komfort na trzech poziomach

Pod pokładem

Pod pokładem jachtu Futura 40 umieszczono główną część mieszkalną, czyli trzy duże, zamykane kabiny dwuosobowe. Kabiny są jasne (każda z oknem zapewniającym dostęp naturalnego światła i wentylację) oraz przestronne i utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Sypialnie oświetlane są światłami LED, mają wygodne materace, a także szafki i schowki, które pomieszczą Wasze bagaże. Dodatkowo w kabinie dziobowej jest telewizor. Ponadto wyjątkową intymność podczas rejsu zapewnią osobne łazienki – w każdej kabinie znajduje się łazienka wyposażona w prysznic z ciepłą wodą, morskie WC i umywalkę.

Na pokładzie

Pokład jachtu Futura 40 składa się z: salonu, aneksu kuchennego, panelu sternika oraz bardzo dużego pokładu rufowego. W salonie mamy telewizor, dwa wygodne siedziska i stół. Kuchnia na jachcie wyposażona jest w dwupalnikową kuchenkę gazową, lodówkę, zlewozmywak oraz kuchenkę mikrofalową. A także w naczynia i wszelkie akcesoria kuchenne potrzebne do przygotowania posiłków. Zainstalowaliśmy również lodówkę szufladową aby umożliwić schłodzenie większej ilości produktów. Sternikowi czarter jachtu Futura 40 daje świetne możliwości wyboru spośród dwóch wygodnych stanowisk. Jachtem bowiem można sterować z pokładu jak i ze stanowiska na dachu (flybridge).

Na pokładzie sternik ma wygodny fotel i pełną widoczność co gwarantuje wysoki komfort sterowania jachtem. Panel sternika wyposażony jest w wysokiej klasy osprzęt. Znajdziemy tam: manetkę, kierownicę, panel do obsługi sterów strumieniowych, panel od windy kotwicznej, wskaźnik  wychylenia steru, przycisk sygnału dźwiękowego, gniazdo 12V. Ponadto bardzo przydatny jest ploter map Lowrence z mapą Wielkicj Jezior Mazurskich.

Pokład rufowy na jachcie Futura 40 jest bardzo duży. Część zajmuje wspomniana wcześniej łódka turystyczno-rekreacyjna, którą w łatwy sposób, w każdej chwili możemy zwodować, nie zabrakło też miejsca do wspólnego spędzania czasu z załogą. Umieściliśmy tam zestaw wypoczynkowy ze stolikiem kawowym.

Nad pokładem – Flybridge 

Czas na prawdziwy rarytas, czyli pokład Flybridge. Jest to wciąż bardzo rzadko spotykane a równocześnie coraz częściej poszukiwane wśród jachtów czarterowanych na Mazurach udogodnienie. Co to jest flybridge? To pokład słoneczny z bardzo wygodną, kilkuosobowa kanapą i drugie stanowisko sternika. Sternik może spędzać czas na świeżym powietrzu, ma też doskonałą widoczność, dzięki czemu żegluga jest bezpieczna i bardzo przyjemna. Flybridge jest chętnie używany przez załogę nawet przy gorszej pogodzie, wówczas wystarczy w szybki i wygodny sposób rozłożyć Bimini, które zapewni zadaszenie i ochronę przed deszczem czy słońcem

Inne istotnie informacje dla czarterujących

Kabiny na naszym jachcie są ogrzewane. Jacht jest ubezpieczony i wyposażony w środki ratunkowe – kamizelki ratunkowe dla każdego członka załogi, koło ratunkowe, gaśnica. Na jachcie znajduje się tablica elektryczna z zabezpieczeniem automatycznym, wskaźniki poziomu płynów (paliwo, woda i fekalia) wskaźniki poziomu naładowania akumulatorów. Cała elektryka jachtu zasilana jest 6 akumulatorami,  na wyposażeniu jachtu znajduje się: ładowarka, przetwornica, przedłużacz i przejściówka na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatorów w portach dodatkowo system audio, telewizory, gniazdka 230V i 12V.

Wybierając ten jacht rezerwujesz czarter jachtu Futura 40 z małą łódka rekreacyjno – wędkarską wyposażoną w atrakcje dla dzieci

Wyposażenie łódki:

  • silnik spalinowy: 15 KM z ograniczoną mocą do 13 KM – możliwość pływania bez patentu
  • pompowany banan 3-osobowy
  • dmuchane narty wodne (odpowiednie dla dzieci)
  • pompowana kula wodna
  • możliwość montażu zjeżdżalni dla dzieci
  • kompresor 12V
  • wędki 8 sztuk, podbieraki, zestaw haczyków i przynęt
Czytaj więcej
Kliknij, aby przybliżyć

Kluczowe cechy jachtu

Wyposażenie jachtu

Wyposażenie
silnik stacjonarny Yanmar 57KM DIESEL
toaleta morska ze zbiornikiem 3
ster strumieniowy 2
flybridge dodatkowe sterowanie na dachu
winda kotwiczna elektryczna
echosonda z mapą WJM
ogrzewanie Webasto DIESEL
instalacja wody pitnej ciepła i zimna
kuchenka gazowa tak
mikrofalówka 230V
lodówka 80L i 20L
nawiew przedniej szyby tak
oświetlenie LED
wycieraczki szyb tak
myjka pokładowa tak
radio CD/MP3
telewizor tak
wskaźniki poziomu płynów tak
sygnał dźwiękowy tak
gniazda 12V i 230V w kabinach
bojlej 230V 50 L
pompa zęzowa ręczna i elektryczna
przysznic z ciepłą wodą w toalecie i na platformie rufowej
wskaźnik wychylenia steru tak
bimini tak
meble ogrodowe na platformie tak
gaśnica tak
koło ratunkowe tak
kamizelki ratunkowe dla dzieci i dorosłych
Czytaj więcej

Dane techniczne jachtu

Specyfikacja techniczna
ilość koi 6+2
długość 11,4m
szerokość 3,5m
zanurzenie 0,6m
max. wysokość w kabinie 1,95m
zbiornik oleju napędowego 160 L
zbiornik wody 320 L
zbiornik nieczystości 420 L

Formularz rezerwacji

Cennik

Termin 17.04 29.04 29.04 04.05 04.05 29.05 29.05 05.06 05.06 26.06 26.06 03.07 03.07 14.08 14.08 28.08 28.08 04.09 04.09 02.10
Cena 1550 1800 1600 1900 1800 1900 2200 1900 1700 1600

Uwaga! Ten jacht wynajmujesz z łódką turystyczno-wędkarską, wyposażoną w podstawowy osprzęt wędkarski oraz liczne atrakcje dla dzieci, w tym:

Wszystkie atrakcje dajemy gratis do łódki, możecie z nich dowolnie korzystać i nie jest pobierana za to żadna dodatkowa opłata. Do prowadzenia łódki nie są wymagane żadne uprawnienia.

Co jest w cenie wynajmu, rabaty i inne ważne informacje? Kliknij poniżej.

Szczegółowe informacje

Bądźmy w kontacie — zapisz się na newsletter!

W newsletterze szybsze infromacje o promocjach, zniżki oraz informacje o nowych jachtach.